Bugun...


CHP Kadın Kolları’nda Arzu Güngör Seçildi
CHP Kandıra İlçe Kadın Kolları’nın olağan kongresinde tek aday olarak seçime giren Arzu Güngör, başkan seçildi

CHP Kadın Kolları’nda Arzu Güngör Seçildi

CHP Kandıra İlçe Kadın Kolları’nın olağan kongresinde mevcut başkan Nejla Kuru yeniden aday olmazken, tek aday olarak seçime giren Arzu Güngör başkan seçildi. Parti binasında gerçekleşen kongreye CHP İl Başkan Yardımcısı Sabriye Şahin, il kadın kolları eski başkanı Hülya Yolcubal, CHP İlçe Başkanı Gülay Vurmaz Eyisabuncular, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Kandıra Şube Başkanı Sevim Deren, ilçe yönetimi, gençlik kolları, belediye meclis üyeleri ve partililer katıldı.

KURU, VEDA ETTİ
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan kongrede divan başkanlığını Sabriye Şahin, katip üyelikleri ise Feride Doğruyol ve Belgin Yüksel yürüttü. Kongrede açılış konuşmasını mevcut İlçe Kadın Kolları Başkanı Nejla Kuru yaptı. Kuru, görev süresi boyunca kendisine ve ekibine destek veren herkese teşekkür ederek, seçilecek olan Arzu Güngör ve yönetimine başarılar diledi.

İlçe Başkanı Gülay Vurmaz Eyisabuncular ise, “Birbirimize çok ihtiyacımız var. Hepinizi içinden geçtiğimiz bu zor zamanlarda yorulmaya, ter akıtmaya davet ediyorum. Yorulacağız. Bunun sözünü istiyorum sizden. Birbirimize destek olacağız. Bu vatana sahip çıkmak için üzerimize düşen tüm görevleri el ele, birlikte yapacağız. Bugün yeni bir yönetim kuruluyor. Arzu başkanımızın ve ekibinin başarılı olacağına inancımız tam. Kendilerine başarılar diliyoruz. Nejla başkanımıza ise bugüne kadar partimize verdiği emeklerinden ötürü teşekkür ediyoruz” dedi. 

Blok listeyle yapılan seçimlerde açık oylamayla başkan seçilen Arzu Güngör ise yaptığı konuşmasında, “Vatanımız ve Cumhuriyetimiz için sorumluluğumuzu yerine getirmek adına yola çıkmış bulunuyoruz. Örgüt başkanımızın da kadın olması avantajını kullanarak günlük siyaseti vurgulayacak, politika üretecek, sokakta ve mahallelerde olacak, üzerimize düşen tarihi sorumluluğun gereğini yapacağız. Bu anlamda 2 yıldır bu görevi yürüten Nejla başkanıma ve bana güç veren, destek olan yürekli arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Kongremiz hepimiz için hayırlı ve umutlu olsun” diye konuştu. -kandıranınsesi.com




Bu haber 278 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZ



FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI