Bugun...


Paranın Oluk Oluk Aktığı Belediyeler Sonuncu
Paranın oluk oluk aktığı belediyeler sonuncu, kendi yağında kavrulan belediyeler birinci

Paranın Oluk Oluk Aktığı Belediyeler Sonuncu

PİAR Araştırma şirketinin yayınladığı araştırma verilerine göre AKP'nin belediyeleri memnuniyet düzeyinde ve çalışma beklentisinde gerilerde kalıyor. 

 

Hükümetinde AKP'li olmasıyla paranın oluk oluk aktığı AKP'li belediyelerden vatandaş memnun değil. 

 

PİAR Araştırma Şirketinin verilerine göre Büyükşehir Belediyelerinde CHP'li belediyeler ilk 3'ü paylaşıyor. AKP'li bir belediye olan Konya Büyükşehir Belediyesi ancak 4. olabildi. 

 

Yine Büyükşehir Belediyelerindeki İlçe Belediyelerininde en başarılı ilk üç CHP'li belediyelerden oluşuyor. İlçe Belediyelerinden İzmit Belediyesi, Denili Merkezefendi Belediyesi ve Adana Çukurova Belediyeleri ilk üçü kapmış durumda. 

 

Vatandaşın en bol paralı olan belediyelerden hizmet alamaması anketlere yansırken, belediyelerin özellikle adı tacavüz sıkandalları ile geçen Ensar Vakfı ve AKP Genel Başkanı Racep Tayip Erdoğanın oğlunun başında olduğu TÜRGEV Vakıflarına aktarılan paralardan kendilerine sıra gelememesinden şikyetçi olduğu tahmin ediliyor. 

Büyükşehir Belediyelerinde CHP'li Ankara Büyükşehir Belediyesi 1 olurken, 2. sırada CHP'li Antalya, 3. sırada yine CHP'li Aydın Büyükşehir Belediyesi en hizmeti beyenilen belediyeler oldu. 

 

 
Bu haber 439 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI