Bugun...
Aklınız mı Tutuldu..! Bu Nasıl Kardeşlik..!


Bahadır LÜSER
bahadirluser@gmail.com
 
 

    Kahraman Mehmetçiğimizin terör ile mücadele defterinin son 4 yılına baktığımızda, sınırlarımız içinde 7 bin 500, sınırlarımız dışında 8 bin 500 olmak üzere toplam 16 bin teröristi etsiz hale getirdiğini görünce gurur duyuyoruz. Bizler yataklarımızda,  Mehmetçiklerimiz sayesinde rahat uyuduğumuzu biliyoruz.heart

   Şunu gayet açık ve net olarak söylemek gerekiyor ki;  ‘’Barış Pınarı Harekatı’’ operasyonumuza destek vermeyen, Mehmetçiğimizin yanında olmayan herkes  NAMERT’tir.

    ‘’Barış Pınarı Harekatı’’ operasyonunda Kahraman Mehmetçiklerimizin ALLAH yar ve yardımcısı olsun. Dualarımız ve yüreğimiz sizlerle…Ayağınıza taş değmesin inşallah….Türkiye’nin yaptığı diğer operasyonlar gibi bu harekatında amacı Suriye’nin toprak bütünlüğüne katkı sağlamaktır. Suriye topraklarının  dörtte biri PKK-YPG terör örgütünün işgali altındayken ne toprak bütünlüğü ne de siyasi birlikten söz edilemez elbet… PKK-YPG’nin işgalini görmeyenler bu harekata laf ediyorlar.

   Terör tehdidini ortadan kaldırmak için Suriye’nin kuzeyine başlatığımız operasyonu duyan Arap Birliği ülkeleri, Mısır’ın talebi üzerine toplanarak Türkiye’yi kınadı. Tabii biz buna üzüldük mü? yada önemsedik mi? tabiki zerre kadar Hayır…Siz kınasın  ne yazar, kınamasanız ne yazar. Bizim abdestimizde şüphemiz yok ki namazımızdan şüphemiz olsun…Bizi en çok, Kınayan Ülkeler arasında Filistin’nin olması üzdü.

    Filistin’de bir Filistinlinin ayağına taş değse, bizim Türkiye’de içimiz sızlarken ,kendi milli çıkarlarımız ve bölgenin istikrarı için gerekli bir adım olan bu operasyonu düzenlediğimizde, ‘’kardeşim’’ dediğimiz Filistin’in yaptığına bakın. Sayın Mahmud Abbas’ın şapkasını önüne alıp tekrar düşünmesi ve Türk milletinden özür dilemesi gerekir. Gerçekten yakıştıramadık..! Aklınız mı Tutuldu..! Bu nasıl Kardeşlik..!

   Suudi Arabistan’ın, Yemen’de 10 binlerce insanın ölümünden suçlu olduğunu, Mısır’ın ülkesindeki demokrasinin katili olduğunu, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron’un YPG’lileri Elysee Sarayında ağırladığını unutmamak lazım.

   Bizim derdimiz teröristlerdir. Kimse diğer konuların arkasına sığınarak bu operasyonumuza, harekatımıza karşı çıkmasın. Hele hele Kürtleri savunduğunu söyleyen sözde partinin önde gelen şarlatan dönekleri, Diyarbakır’da anneler ‘’çocuklarımızı geri verin.’’ dediklerinde madem Kürtleri düşünüyorlardı da neredelerdi.  

    ***

     Evet, bu operasyonun sonunda ortada bir kazanan olacak…Zerre şüphemiz yok ki, sonunda huzur isteyen Türk milleti kazanacaktır. Ülkemizde misafir ettiğimiz Suriye’li kardeşlerimizde özledikleri vatanlarına geri dönecektir.

    ***

Size göre SAVAŞ, Bize göre CİHAT’tır…

Ve biliriz ki, Galip olan yalnız ALLAH’tır…

LA GALİBE İLLALLAH  yes

 Bu yazı 832 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
SON YORUMLANAN HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI