Bugun...
Şeytani Semboller


Bahadır LÜSER
bahadirluser@gmail.com
 
 

  Bizler inanıyoruz ki, Hâk ile Bâtılın savaşı kıyamet kopana kadar sürecek. Ve her seferinde bu savaş sonunda Bâtıl kaybetmeye devam edecek.

 Çünkü, bu savaşın galibini, Rabbimiz İSRA Suresi 81. Ayet’te bizlere söylüyor. ‘’ De ki: "Hak geldi bâtıl yıkılıp gitti! Zaten bâtıl yıkılmaya mahkûmdur."                                                

  Her ne kadar savaşın sonu belli olsa da Kıyamete kadar mühleti olan Şeytan boş duracak mı? Tabi ki durmayacak…Bizleri şaşırtmaya ve yoldan çıkartma hilelerine devam edecek…

                                                  *****

  Bazılarının nedir bu Şeytan sevdası? Bunu anlamak pekte zor değil aslında …Şeytandan kasıt, Roma İmparatoru “Manyak Neron”dur. Roma’yı yakıp sarayının balkonunda keman çalarak alevleri izlediği iddia edilen Neron, onun döneminde yaşayanlar için pek sıkıntılı bir manyaktı. En azından günümüze ulaşan tarihi bilgiler bu yönde olduğunu belirtiyor.

    Tabii, her manyak diktatör gibi onu eleştirmek de tehlikeli hatta ölümcül olabileceğinden bazı şifreleme yöntemlerinin devreye girmesi gerektiğini kabul etmek gerekiyor.

    Önemli bir bilgiyi de yazmadan geçmek olmaz tabii…

    İnsan cinsiyeti “kadın ya da erkek” olarak ilahi güç tarafından tasnif edilmiş durumdayken,  İmparator Neon’un emriyle ilk cinsiyet değiştirme ameliyatı yapılmıştır. Böylece LGBT ‘nin doğuşu gerçekleşmiştir.

                                                  *****

   Bu aralar memleketimizde Şeytani mesajlar dönmeye devam ediyor. Eylül ayının ilk hafta sonunda yapılan birkaç etkinliğe göz atalım isterseniz..!

  Tarih 05.09.2020 Cumartesi… Saraçoğlu stadında The Land Of Legends Cup'ın final karşılaşmasında Fenerbahçe’nin Sivassporu 1-0 ‘lık skor ile yenmesinden sonra kupa seremonisine geçiliyor. Buraya kadar herşey normal aslında. Fakat Kupayı vermeye tünelden kırmızı kostümlü bir şeytan kıyafeti giymiş insan çıkınca olayın rengi değişiyor. Kupayı yerinden alan Şeytan kostümü giymiş erkek arkadaş, salına salına kırıta kırıta yürüyerek (görüntüleri izlerken LGBT akla geliyor!) platform arkasındaki Fenerbahçe kaptanı Gökhan Gönüle kupayı veriyor. Kupayı verdikten sonra ki işveli yan bakışları ise tam bir mide bulandırıcı türden.

   Önemli olan tüm Türkiye’ye bu görüntülerin izlettirilmesi..!

   Bir futbol sever olarak, vizyonerlerin gözünden bir şey izliyorsunuz ve size ‘’bunu anlamalısınız, biz istediğimizi size veririz’’ demek isteniyor…

   Bazılarına saçma gelen bu tören, bazılarına ise çok manidar geldi. Hatta öyle ki verilen mesajı alması gerekenler aldı ve okudu bile.

  Herşey apaçık… Gizli, saklı yok… Göstere, göstere…

                                                    ****

   Tarih 06.09.2020 Pazar… Özellikle LGBT'yi ön plana çıkaran İstanbul sözleşmesine verdiği destekle muhafazakâr camiadan tepki gören Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) tarafından Topkapı Sarayı Darphane-i Amire Binası'nda düzenlenen "Böyle Daha Güzelsin" adlı sergiyi gezen Sn Cumhurbaşkanının,sergideki TEK GÖZ heykelinin önündeki pozu da ayrı bir mesaj türünden, hatta yine muhafazakâr camiadan tepkiyi çoktan çekti bile. Bu tek göz heykeli kim seçti ve koydu oraya bu ayrı bir tartışma konusu…

 Önemli olan Cumhurbaşkanımızın önüne bu heykelin çıkartılması..!

 Topkapı Sarayı Darphane-i Amire Binası'nda büyük avlunun hemen sağında yer alan ve her 30 cm’lik açıda açılıp kapanan ‘göz’ yerleştirmesi karşılıyor sanatseverleri. Eserin adı Argos. Mitolojideki 100 gözlü bekçi köpeği Argos’a gönderme yapan eser, Muzaffer Malkoç tarafından tasarlanmış. Karşısına geçip baktığınızda ve yer değiştirdiğinizde her 30 cm’de bir açılıp kapanan gözler… ilgi çekici bir tasarım...!

  Bir sanat sever olarak, vizyonerlerin gözünden bir şey görüyorsunuz ve size ‘’bunu anlamalısınız, biz her yerde sizi izliyoruz’’ demek isteniyor…

 Bazılarına saçma gelen bu heykel, bazılarına ise çok manidar geldi. Hatta öyle ki verilen mesajı alması gerekenler aldı ve okudu bile.

  Herşey apaçık… Gizli, saklı yok… Göstere, göstere…

                                                 ****

  Bitti mi sembolik ifadeler… Tabii ki bitmedi…

  Tarih 07.09.2020 Pazartesi…  Cumhurreisimizin açıkladığı Covid-19 tedavi yardımına gelelim şimdi de… Ne var bu açıklamada… İçimizdeki DSÖ ve Masonluk sevdalısı bir kadronun seçtiği bir rakam var ortada… Ve birilerinin seçtiği bu rakam malesef Cumhurbaşkanımızın önüne koyuluyor ve Covid-19 tedavisi gören vatandaşlarımıza 666 TL yardım yapılacağı açıklanıyor… Bizim bu açıklamada takıldığımız nokta işte bu 666 sayısı… Neden 660 veya 665 değil de 666…

  Önemli olan bu mesajın Cumhurbaşkanımızın ağzından söyletilmesi..!

  Bu mesajı okuyabilmek için Müslümanca düşünerek, Masonik gözle bakmak lazım… İbranice'de her harfin sayısal bir karşılığı vardır. İncil'de 6 rakamının insanı simgelediğini bilmesi gerekenler bilir, Hiristiyan inancına göre insanın 6'ncı günde yaratıldığına inanılıyor. Ancak peşpeşe sıralanan 6 rakamının ise şeytanı sembolize ettiği tüm dünyadaki din adamları tarafından kabul ediliyor.

  Bu klasik izopsefi formülü çok iyi bilen Hiristiyanlar, bunun kodlanmış bir mesaj olacağını hemen anlamaktadırlar..

  Bir dinleyici olarak, vizyonerlerin gözünden bir şey dinliyorsunuz ve size ‘’bunu anlamalısınız, biz her yerdeyiz’’ demek isteniyor…

   Bazılarına saçma gelen bu rakam, bazılarına ise çok manidar geldi. Hatta öyle ki verilen mesajı alması gerekenler aldı ve okudu bile.  

   Herşey apaçık… Gizli, saklı yok… Göstere, göstere…Bu yazı 357 defa okunmuştur.

YORUMLAR

Ismail luser
08-09-2020 18:00:00

Ufkumuzu açan değişik bir perspektiften bakan yazın için teşekkürler yazarlara aydın kesim demeleri bu herhalde akla gelmeyen tarafları insanlara farklı acıyla göstermek tebrik ederim tam Cumhurbaşkanı danışmanlığı yapacak kabiliyettesin tekrar tebrik ederim.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
SON YORUMLANAN HABERLER
ÇOK OKUNAN HABERLER
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI